در حال بارگذاری صفحه لطفا صبر کنید ....

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم.

تولید طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو فیسالیس مریم گلی دارویی سنبل الطیب اروپایی گاوزبان ایرانی
آویشن باغی
اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو
فیسالیس
مریم گلی سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید
برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
کلیپ های شرکت زرین گیاه

مطالب پر بازدید از بخش های مختلف

بخش مطالب ماشین آلات کشاورزی
بنر

شمعدانی معطر

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه و انوع گیاه دارویی بصورت ریشه لخت، کیسه ای و گلدانی
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

کلیپ های شرکت زرین گیاه

بنر
بنر

 

برای آگاهی از جزئیات یا خرید هر محصول بر روی آن کلیک کنید.

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

آموزش پرورش گل گلخانه ای

آشنایی با پرورش گل گلخانه ای

کاشت زعفران, آموزش کاشت زعفران

کاملترین مجموعه کاشت زعفران

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت خربزه

آموزش کاشت خربزه

نرم افزار آموزشی نکات فنی پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتی

پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتیروشهای آزمایشگاهی تجزیه ای در علوم باغبانی

برای اندازه گیری های بیشتر، بهتر و دقیقتر می توانید به کتاب مقابل و پایان نامه های گروه زیست شناسی، صنایع غدایی، زراعت و باغبانی مراجعه کنید. روش های آزمایشگاهی تجزیه ای در علوم باغبانی- تالیف:ساینی-شارما-دانکار-کوشیک-ترجمه: دکتر یونس مستوفی-فرزانه نجفی

متن کامل این صفحه را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود

اندازه‌گیری روغن در بذر

برای اندازه‌گیری روغن در بذر از روش وزنی استفاده شد. در این روش یک گرم بذر وزن می‌گردد و با ۱۸ میلی‌لیتر محلول ان- هگزان و ایزوپروپانول که به‌نسبت حجمی ۳: ۲ با هم مخلوط شده‌اند در یک هاون خرد شده و مخلوط به‌دست آمده توسط کاغذ صافی درون بشری که از قبل وزن شده بود، صاف گردید. سپس هاون و دسته هاون با ۶ میلی‌لیتر محلول ان- هگزان و ایزوپروپانول شستشو داده شده و مجددا صاف می‌گردد. محلول صاف شده پس از تبخیر ان-هگزان و ایزوپروپانول توزین می‌گردد. اختلاف وزن اولیه بشر (بشر خالی) و وزن ثانویه آن مقدار روغن موجود در یگ گرم بذر را نشان می‌دهد. در نهایت مقدار روغن بر حسب میلی‌گرم به‌ازای گرم وزن تر بافت محاسبه گردید.

نکته مهم: نظر به‌اینکه در این روش مقدار روغن برآورد شده برای این گیاهان کم بود بنابراین یک مرحله دیگر به روش بالا اضافه شد. بدین‌صورت که بعد از این که بذر در هاون با محلول ان هگزان- ایزوپروپانول خرد شدند مستقیما به لوله‌های پلی‌اتیلنی منتقل شدند و دیگر عمل صاف‌کردن صورت نگرفت. بعد این لوله‌ها با دور ۱۰۰۰ به‌مدت ۱۰ دقیقه سانتریفیوژ شدند و بعد از سانتریفیوژ فاز بالایی به داخل بشر از قبل وزن شده ریخته شد و عمل تبخیر صورت گرفت و دوباره بشر وزن شد که اختلاف وزن درصد روغن می‌باشد.

 

نکته: در مواردی که در عصاره الکلی رنگیزه وجود دارد برای حذف رنگیزه از سولفات‌سدیم استفاده می‌شود. بدین‌صورت که ۲ گرم از این ماده در ۳۰ میلی‌لیتر آب مقطر حل می‌گردد. بعد از آن به‌ازای هر ۲۴ میلی‌لیتر عصاره الکلی ۱۲ میلی‌لیتر از این ماده اضافه می‌شود و در قیف جداکننده ریخته می‌شود. بعد در قیف محکم می‌شود و برای یک دقیقه تکان داده می‌شود. در حین کار سر قیف به‌طرف بالا نگهداشته می‌شود و آرام انتهای آن باز می‌شود تا گاز تشکیل شده خارج می‌شود این عمل چندین بار انجام می‌شود. بعد از یک دقیقه، سر قیف برداشته می‌شود. رنگیزه‌ها در انتهای قیف با سولفات‌سدیم ته‌نشین می‌گردد که با بازکردن دهانه قیف به‌آرامی از فاز الکلی جدا می‌گردد. ادامه کار مثل بالا است.

 

استخراج و اندازه‌گیری قندهای محلول

استخراج قندهای محلول

استخراج قندهای محلول با استفاده از روش اوموکولو (۱۹۹۶) انجام شد. در این روش ۴۰ میلی‌گرم از بقایای بافتی (بذری) به‌جا مانده پس از استخراج روغن در لوله‌های پلی‌اتیلنی (لوله‌های سانتریفیوژ) با ۵ میلی‌لیتر اتانول ۸۰ درصد مخلوط و به‌مدت ۱۰ دقیقه در حمام آب گرم (بن‌ماری) با دمای ۷۰ درجه سانتی‌گراد قرار گرفت. عصاره‌های الکلی به‌دست آمده به‌مدت ۱۵ دقیقه با دور ۱۰۰۰g سانتریفیوژ گردید و محلول شفاف به‌دست آمده حاوی قندهای محلول به یک بشر منتقل شد و عمل فوق ۴ مرتبه دیگر بر روی بقایای بافتی به‌جا مانده تکرار گردید. در نهایت عصاره الکلی با حرارت تغلیظ شده و حجم آن به یک‌پنجم اولیه رسید و از آن برای اندازه‌گیری انواع قندهای محلول استفاده شد.

نکته: برخی اوقات در برخی از گیاهان غیر‌روغنی، می‌توان مستقیما از بذر نمونه رفت بدین‌صورت که برای مثال ۵/۰ گرم بذر وزن و مراحل استخراج قندهای محلول درست مثل بالا انجام می‌شود و عصاره الکلی به‌دست آمده تبخیر می‌شود تا زمانی که به یک‌پنجم مقدار اولیه خود برسد.

نکته: برخی اوقات در هنگام تبخیر مقدار عصاره الکلی کمتر از ۵ میلی‌لیتر می‌شود (برای مثال ۴ میلی‌لیتر) در این هنگام می‌توان مقدار کم شده را با آب تکمیل کرد (یعنی یک میلی‌لیتر آب اضافه می‌شود) و اندازه‌گیری‌های بعدی بر روی این عصاره الکلی انجام می‌شود.

نکته: برخی اوقات در عصاره الکلی قندی رنگیزه وارد می‌شود که برای رنگ‌زدایی از پودر زغال استفاده می‌شود. بدین‌صورت که به‌ازای هر ۲۰ میلی‌لیتر از عصاره قندی، ۲۰۰ میلی‌گرم پودر زغال اضافه می‌شود و در g۴۰۰۰ به‌مدت ۱۵ دقیقه سانتریفیوژ می‌شود.

 

اندازه‌گیری قند کل

اندازه‌گیری قند کل به‌ روش مک‌کریدی و همکاران (۱۹۵۰) انجام گردید. برای اندازه‌گیری قند کل ۲/۰ میلی‌لیتر (۲۰۰ میکرولیتر) از عصاره تغلیظ شده با ۳ میلی‌لیتر آنترون مخلوط و به‌مدت ۲۰ دقیقه در حمام آب گرم با دمای ۱۰۰ درجه سانتی‌گراد قرار گرفت. میزان جذب نور هر یک از نمونه‌ها پس از سردشدن در طول موج ۶۲۰ نانومتر اندازه‌گیری شد.

قبل از اندازه‌گیری قند کل نمونه، ابتدا باید منحنی استاندارد قند کل رسم گردد که برای رسم آن از محلول گلوگز ۱ میلی‌گرم در ۱ میلی‌لیتر آب استفاده شد. لازم به ذکر است که برای آنکه دقت اندازه‌گیری بیشتر گردد می‌توان ۵ میلی‌گرم گلوگز را با ۵ میلی‌لیتر آب مخلوط کرد و استفاده کرد. پس از تهیه محلول گلوگز، در لوله‌های آزمایش شیشه‌ای مقادیر ۰، ۲۰، ۴۰، ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ میکرولیتر از محلول فوق که به‌ترتیب حاوی ۰، ۲۰، ۴۰، ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ میکروگرم گلوگز بود، اضافه گردید. در نهایت حجم محلول‌ها با آب مقطر به ۲۰۰ میکرولیتر رسانده شد. لوله آزمایشی که فاقد گلوگز بود به‌عنوان شاهد استفاده شد (بلانک). پس از آن ۳ میلی‌لیتر آنترون به هر کدام از لوله‌های آزمایش اضافه شد و پس از اضافه کردن، لوله‌های آزمایش به‌مدت ۲۰ دقیقه در حمام آب گرم با دمای ۱۰۰ درجه سانتی‌گراد قرار گرفت و پس از سرد شدن در طول موج ۶۲۰ نانومتر قرائت گردید ( جدول و شکل زیر).

نکته: برای تهیه ۱۰۰ میلی‌لیتر معرف آنترون، ابتدا ۷۶ میلی‌لیتر اسیدسولفوریک ۹۸ درصد با ۳۰ میلی‌لیتر آب رقیق شد. بعد از سرد شدن ۱۵۰ میلی‌گرم آنترون در آن حل گردید و در ظرف کهربایی نگهداری شد.

نکته: لازم به ذکر است که اسید باید کم کم در آب ریخته شود و آب در اسید ریخته نشود زیرا احتمال خطر وجود دارد.

جدول۲. طرز تهیه نمودار استاندارد قندهای محلول

نکته: لازم به ذکر است که وقتی نمونه اصلی پس از اعمال تیمار با اسپکتوفتومتر خوانده می‌شود عدد خوانده شده باید در رنج اعداد منحنی استاندارد باشد و اگر بالاتر از اعداد منحنی استاندارد بود باید به‌جای ۲/۰ میلی‌لیتر، ۱/۰ میلی‌لیتر از عصاره الکلی برداشته شود و به آن ۱/۰ سی‌سی آب اضافه گردد و بعد مراحل بعدی ادامه پیدا کند.

 

اندازه‌گیری قندای احیایی

قندهای احیایی به روش میلر (۱۹۵۹) اندازه‌گیری شدند. برای اندازه‌گیری قندهای احیایی ۵/۱ میلی‌لیتر از عصاره تغلیظ شده حاوی قندهای محلول با ۵/۱ میلی‌لیتر از معرف دی‌نیتروسالیسیلیک اسید مخلوط شده و به‌مدت ۲۰ دقیقه در حمام آب گرم در دمای ۹۰ درجه‌ سانتی‌گراد قرار گرفت. پس از آن بلافاصله ۵/۰ میلی‌لیتر پتاسیم سدیم تارتارات %۴۰ به آن افزوده و پس از سرد شدن لوله‌ها جذب نور آنها در طول موج ۵۷۵ نانومتر خوانده شد.

برای تهیه منحنی استاندارد از محلول گلوگز با غلظت ۱ میلی‌گرم در میلی‌لیتر استفاده شد. به هر یک از لوله‌های آزمایش، مقادیر ۰، ۱۰۰، ۱۵۰، ۲۰۰، ۴۰۰، ۶۰۰، ۸۰۰، و ۱۰۰۰ میکرولیتر از محلول گوکز که به ترتیب حاوی ۰، ۱۰۰، ۱۵۰، ۲۰۰، ۴۰۰، ۶۰۰، ۸۰۰، و ۱۰۰۰ میکروگرم گلوکز بودند، اضافه گردید. در نهایت حم لوله‌های آزمایش توسط آب مقطر به ۵/۱ میلی‌لیتر رسانده شد. لوله‌های آزمایشی که فاقد گلوکز بود، به‌عنوان شاهد در نظر گرفته شد. پس از انجام مراحل ذکر شده در بالا میزان جذب نور در طول موج ۵۷۵ نانومتر خوانده شد و با استفاده از آن منحنی استاندار رسم گردید (شکل ۲-۲).

نکته: برای تهیه ۱۰۰ میلی‌لیتر معرف دی‌نیترو سالیسیلیک اسید، ۱ گرم هیدروکسید سدیم را در آب مقطر حل کرده و سپس ۰۵/۰ گرم سولفیت سدیم (Na۲SO۳) به آن اضافه می‌گردد. در ظرف دیگری ۱ گرم دی‌نیترو سالیسیلیک اسید را با ۲/۰ گرم فنل در آب مقطر حل کرده و به محول اول اضافه می‌شود و با آب مقطر به جم نهایی ۱۰۰ میلی‌لیتر می‌رسد.

جدول ۲-۲- طرز تهیه نمودار استاندارد قندهای احیایی به روش میلر (۱۹۵۹)

اندازه‌گیری فروکتوز

اندازه‌گیری فروکتوز با استفاده از روش اشول (۱۹۵۷) انجام گردید. بدین منظور به ۲ میلی‌لیتر از عصاره الکلی تغلیظ شده، ۱ میلی‌لیتر معرف ری‌سورسینول اضافه نموده، سپس ۷ میلی‌لیتر اسید کلریدریک رقیق به آن اضافه می‌کنیم. لوله‌ها را در حمام آب گرم با دمای ۸۰ درجه سانتی‌گراد به مدت ۱۰ قرار داده و پس از آن، آنها را به ‌مدت ۵ دقیقه در آب شیر غوطه‌ور ساخته تا خنک شوند. سپس جذب محلول رنگی هر یک از نمونه‌ها در طول موج ۵۲۰ نانومتر در فاصله ۳۰ دقیقه قرائت شد.کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

لیست کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

لیست کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

ارسال به سراسر ایران از طریق پست - تخفیف ویژه برای پرداخت آنلاین در این قسمت لیست کتاب های موجود در سایت را می توانید مشاهده کرده و خرید کنید. برای...
کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون شناسنامه کتاب عنوان و نام پدید آورنده : راهنمای ازدیاد زیتون/ تالیف آندره فابری...] و دیگران[ : مترجم دکتر مهدی علیزاده مشخصات...
کتاب گلکاری

کتاب گلکاری

كتاب ويژه داوطلبان كنكور كارشناسي ارشد باغباني در درس گلكاري كه شامل تمام نكات بوده و به جرات بهترين و کاملترین كتاب در اين زمينه مي باشد.اين كتاب...
کتاب سبزیکاری

کتاب سبزیکاری

برای آنهایی که به رتبه های برتر کنکور می اندیشند جزو اولین ها باشید کتاب ویژه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد باغبانی در درس سبزیکاری که شامل تمام...
کتاب میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری

کتاب میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری

كتاب ويژه داوطلبان كنكور كارشناسي ارشد باغباني در درس ميوه كاري كه شامل تمام نكات بوده و به جرات بهترين كتاب در اين زمينه مي باشد. اين كتاب توسط...
کتاب فیزیولوژی پس از برداشت گل های بریده

کتاب فیزیولوژی پس از برداشت گل های بریده

مشخصات كتاب فيزيولوژي پس از برداشت گلهای بریدهعنوان: فيزيولوژي پس از برداشت گلهاي شاخه بريدهتاليف: بهزاد ادريسيعضو هيات علمي مركز ملي تحقيقات گل...
راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی

راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی

عنوان: راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی مولف: دکتر مهدی علیزاده ( عضو هیئت علمی گروه باغبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان...
کتاب ازدیاد نباتات

کتاب ازدیاد نباتات

کتاب ازدیاد نباتات ویژه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری باغبانی و دانشجویان کارشناسی علوم باغبانی و ترویج و آموزش کشاورزی شامل: نکات کلیدی...
کتاب بیماری های چمن

کتاب بیماری های چمن

نام کتاب: بیماری های چمن ( علائم شناسی، چرخه بیماری، همه گیر شناسی و کنترل ) تالیف: دکتر منصوره میرابوالفتحی، مهندس عیسی ناظریان قیمت: 9000 تومان تعداد...
کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی

کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی

کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی نویسنده: دکتر کامبیز مشایخی - مهندس صادق آتشی فهرست مطالب: عنوان صفحه فصل...
کتاب ژنتیک و اصلاح انگور

کتاب ژنتیک و اصلاح انگور

عنوان: اصلاح درختان میوه (ژنتیک و اصلاح انگور) تألیف: حامد دولتی بانه استادیار پژوهشی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی رسول...
توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك)

توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك)

نام كتاب: توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك) اولین کتاب کاربردی تولید تجاری رز شاخه بریده در سیتم های خاکی و هیدروپونیک - بانضمام...
کتاب پرورش و تولید میخک

کتاب پرورش و تولید میخک

نام کتاب:پرورش و تولید میخک تألیف:آزاده رشیدی چاپ اول:تابستان 1391 شمارگان:1100 نسخه تعداد صفحات:304 مشخصات ظاهری: [304]ص.:مصور (بخش رنگی)، جدول،...
جدیدترین کتب دکتر رسول جلیلی مرندی

جدیدترین کتب دکتر رسول جلیلی مرندی

كتاب فیزیولوژی بعد از برداشت  دكتر رسول جليلي مرندي دانشيار گروه باغباني دانشگاه اروميه برای دانلود فهرست مطالب این کتاب کلیک کنید.     جديدترين...
کتب مرتبط

کتب مرتبط

در زير سايت هاي انتشاراتي كه در زمينه تاليف و ترجمه كتب كشاورزي مشغول به فعاليت هستند درج گرديده شده است: 1. خانه كتاب: سايت ملي جستجوي كتاب در همه زمينه...

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم، طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

پرفروش ترین نشاء گیاهان دارویی. برای خرید یا آشنایی با هر کدام بر روی آن کلیک کنید یا

با شرکت زرین گیاه تماس بگیرید 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
آویشن باغی
اسطوخودوس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
اسطوخودوس
بادرنجبویه, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
بادرنجبویه
به لیمو, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
به لیمو
فیسالیس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
فیسالیس
مریم گلی دارویی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
مریم گلی دارویی
سنبل الطیب,نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

قیمت (تومان)

1

اسطوخودوس

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

قیمتهای به روز و روزانه در خود سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه وجود دارد. لطفاً برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید

2

گل راعی

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

3

بادرنجبویه

بذر

Balm

Melissa officinalis

4

زوفا

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

5

شیشا

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

6

مریم گلی

بذر

sage

Salvia officinalis

7

آویشن باغی

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

8

سرخارگل

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

9

آرتیشو

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

10

خار مریم

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

11

سنبل الطیب

بذر

valerian

Valeriana officinalis

12

گاو زبان ایرانی

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

13

به لیمو

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

14

ریزوم نعناع فلفلی

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

 

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.