در حال بارگذاری صفحه لطفا صبر کنید ....

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم.

تولید طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو فیسالیس مریم گلی دارویی سنبل الطیب اروپایی گاوزبان ایرانی
آویشن باغی
اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو
فیسالیس
مریم گلی سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید
برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
کلیپ های شرکت زرین گیاه

مطالب پر بازدید از بخش های مختلف

بخش مطالب ماشین آلات کشاورزی
بنر

شمعدانی معطر

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه و انوع گیاه دارویی بصورت ریشه لخت، کیسه ای و گلدانی
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

کلیپ های شرکت زرین گیاه

بنر
بنر

 

برای آگاهی از جزئیات یا خرید هر محصول بر روی آن کلیک کنید.

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

آموزش پرورش گل گلخانه ای

آشنایی با پرورش گل گلخانه ای

کاشت زعفران, آموزش کاشت زعفران

کاملترین مجموعه کاشت زعفران

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت خربزه

آموزش کاشت خربزه

نرم افزار آموزشی نکات فنی پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتی

پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتیگلهای گلخانه ای

گل های گلخانه ای

▪ تیره شیپوری (Araceae)

آلوکازیا یا بابا آدم (Alocasismarcrorhiza) دارای انواع مختلف است. برخی دارای برگ‌های بسیار پهن می‌باشند و در گونه ای برگ‌ها بسیار باریکند. دو لبه برگ در نزدیکی دمبرگ رشد بیشتری کرده، شبیه به دو گوش، شکلی به برگ داده است که گیاهان این دو نوع را از انواع دیگر متمایز می‌سازد. این گیاهان در گلخانه‌های گرم و مرطوب تکثیر و پرورش می‌یابند و رشد آنها سریع است و از طریق قلمه سبز به آسانی ازدیاد می‌شوند.

 

آنتوریوم (Anthuriumandraeanum)گیاهی دائمی گلخانه‌ای ریشه ژوخه‌ای ضخیم و گوشتی است که گونه‌های آن اغلب بصورت دارزی در جنگل‌های استوایی یافت می‌شوند. گلی است زیبا که برگ‌های مخملی و زیبای آن در گل‌آرایی جایگاه ویژه‌ای دارد. بیشتر به خاطر اسپات رنگی و گاهی برای برگ‌های زیبای آن، پرورش داده می‌شود. مزیت این گل در گل‌آرایی، ناشی از دمگل بسیار بلند و با طول عمر زیاد گل بریده آن است. دمگل به یک اسپات ختم شده که داخل آن گل‌آذین سنبله دم روباهی شکل به نام اسپادیکس (Spathix) قرار دارد . گلهای حقیقی روی آن قرار دارند. اسپات از نظر شکل و اندازه تنوع زیادی دارد.

 

گلدهی بسیار ی از گونه‌ها در فصل پاییز و زمستان روی می‌دهد. کنار هر برگ یک گل تشکیل می‌شود.

روش تکثیر

  • تقسیم بوته (پاجوش): مهمترین روش افزایش می‌باشد. در بهار پاجوش‌ها را از پایه مادری جدا می‌کنند.
  • قلمه انتهایی حاوی ۲ تا ۳ برگ
  • بذر: در افزایش بذری،بذر برای تندش به دمای بالا (C۲۴-۲۱) نیاز دارد و پس از ۳ سال گل می‌دهد

 

کالادیوم (Caladium candidum) کالادیوم گیاهی است که در گلخانه‌های گرم نگهداری می‌شود و گیاه درون خانه‌ای می‌باشد. دارای برگ‌های زیبا و ترکیب رنگ‌ها در این برگها چنان است که هیچگیاه دیگری در این مورد با کالادیوم برابری ندارد.کالادیوم باید در محلی گرم نگهداری شود و در درجه حرارت مناسب برای آن بالای ۱۸ درجه سانتی‌گراد است

 

تا زمانی که گیاه دارای برگ می‌باشد خاک باید مرطوب باشد. در تابستان ۲ تا ۳ بار در هفته و در زمستان در صورت عدم وجود برگ و استراحت گیاه، آبیاری را متوقف نمایید.

 

خاک باید غنی از مواد آلی باشد و pH اسیدی حدود ۶ را دوست دارد. هر دو الی چهار هفته یک‌بار با کودهای کامل تغذیه شود، کمبود مواد غذایی سبب ریز شدن و ضعف برگ‌های گیاه می‌شود.

تکثیر  آن از طریق تقسیم ساقه ژوخه‌ای صورت می گیرد.

 

دیفن باخیا (Dieffenbachia)

گیاه زیبایی است با ساقه‌های نرم و آبکی و برگ‌هایی به رنگ سبز با لکه‌های سفید و زرد و و رگبرگ‌های اصلی کاملا مشخص و سفید و زرد. یک گیاه درون خانه‌ای می‌باشد، و زمانی که به آپارتمان‌ها منتقل می‌شوند محیط کم نور و سایه آنجا را بخوبی تحمل می‌کنند. تکثیر آن از ساقه هایی که از بندهای نزدیک به هم تشکیل شده یافته، قابل تکثیر است. کافی است که آنها را به نحوی به قطعات تقسیم کنیم که هریک دارای یک جوانه و یا بیشتر باشد. و با استفاده از قلمه انتهایی و خوابانیدن هوایی نیز قابل ازدیاد می‌باشد. این گیاه حساس به پوسیدگی ساقه می‌باشد.

 

فیلودندرون یا برگ انجیری (Philodendromspp.)

برگ‌های پهن و بزرگ برگ انجیری در بین گیاهان زینتی کاملا مشخص است. در برخی گونه‌ها برگ‌ها کامل و بدون بریدگی است و در گونه های دیگر برگ‌ها دارای برش‌های عمیق و سوراخ‌های بزرگ است. روش معمولی تکثیر آنها از طریق قلمه زدن انجام می‌پذیرد. برگ انجیری نیاز کمتری به کودهای فسفری دارد، و این کود در رشد و نمو این گیاه اثر معکوس می گذارد.

 

پوتوس ابلق (Scindapsusaureus)

این گیاه با برگ‌های قلبی شکلی نسبتا کوچک، کاملا مقاوم به سایه است، و ارقام مختلف دارد. بسیاری از گونه‌های این نوع بالا رونده‌اند. رطوبت کم محیط را تحمل می‌کنند. ازدیاد این گیاه از راه قلمه می‌باشد.

 

اسپتی فیلوم یا برگ قاشقی (Spathiphyllum)

گیاه درون خانه‌ایمی‌باشد. برگ‌های این گیاه پهن و کشیده، رگبرگ‌ها از دور نمایان، و گلها دارای براکته بزرگ و به شکل یک قاشق و سفید رنگ است. از طریق تقسیم بوته به آسانی تکثیرمی‌شود. این گیاه ساقه ندارد و یا ساقه در آن کوچک است و از این نظر شبیه به آنتوریوم است. نسبت به سایه کم و بیش مقاومت دارد.

 

شیپوری (calla) (Zantedeschia)بومی نواحی آفریقای‌جنوبی است. دارای ریزوم‌های ضخیم و دمگل قوی وبلند است. گلها شبیه شیپور بوده و نظیر تمامی گیاهان تیره Araceae گل‌آذین آن چمچه (Spadice) است. براکته‌ای که خوشه گل را احاطه کرده، Spathe و خوشه گل را Spadix گویند. گیاهی است دائمی و گرمسیری که دارای گلهای منفرد می‌باشد. برگ‌های تیرکمانی و دمبرگ طویل دارد و بسته به گونه، شکل دمبرگ‌ها متفاوت است.

روش تکثیر آن از طریق بذر و تقسیم ریزوم می‌باشد

 

آگلئونما (Aglaonemacommutatum)

دارای ریزوم و برگ‌هایی به رنگ سبزتیره با لبه نقره‌ای متمایل به خاکستری و سرنیزه‌ای است. اسپاتی گل سفید رنگ بوده و د راواسط تابستان ظاهر می‌شود. تمام قسمت‌های گیاه سمی می‌باشد و تماس با شیره گیاه حساسیت در پوست ایجاد می‌کند. ارتفاع آن تقریبا ۴۵ سانتیمتر می‌باشد.

 

مقاوم به سایه بوده و نور متوسط (سایه آفتاب) را دوست دارد. خاک کمی اسیدی را می‌پسندد. به دمای گرم ۱۹ -۱۶ درجه سانتی‌گراد و حداکثر ۳۰ درجه سانتی‌گراد را می‌پسندد. نیاز آبی آن بالاست و خاک آن باید تقریبا مرطوب باشد. البته آبیاری زیاد به خصوص در زمستان باعث زرد شدن برگ‌های گیاه می‌شود. رطوبت بالا ۸۰ تا ۹۰ درصد را می‌پسندد. از طریق بذر، پاجوش یا تقسیم بوته و قلمه (قلمه برگی ندارد) تکثیر می‌شود.

 

▪تیره آرالیاسه (Araliaceae)

پاپیتال یا عشقه (Hedera helix)

از جمله گیاهان همیشه سبزند. برگ‌های آنها نسبتا کوچک و دارای بریدگی‌هایی در اطراف می‌باشند، و رنگ برگ‌ها از سبز تیره تا سبز روشن تغییر می‌یابد. خزنده و یا بالا رونده‌اند و برای پوشش خاک در زیر سایه درختان بسیار مناسبند. گونه‌های ابلق کند رشد می‌باشند. نوع ابلق به سختی ریشه می‌دهد. این گیاهان از طریق قلمه سبز در تمامی فصول تکثیر می‌شوند.

 

آرالیا (Aralia یاDizygotheca)

Aralia elegantissimaدارای برگ‌های ظریف، کشیده و دندانه‌دار به صورت مرکب و برگچه‌ها از یک نقطه منشاء می‌یابند. در  این گونه ساقه نسبتا بلند است. از طریق بذر تکثیر می‌شود و قلمه آن به سختی ریشه‌دار می‌شود.

نوع دیگر آرالیای برگ پهن (Aralia seiboldi ) یا Fatsia japonica است برگ‌ها شبیه برگ‌های پاپیتال، ستاره‌ای شکل و به رنگ سبز تیره‌اند. از طریق قلمه تکثیر می‌یابند. آرالیاها مخصوص گلخانه‌های سرد می‌باشند.

 

شفلرا (Scheffleraactinophylla)

برگ‌ها به رنگ سبز روشن و براق می‌باشند دمبرگ‌ها بلند و در بخش انتهایی دارای ۶ برگچه می‌باشند که هریک به طرفی امتداد می‌یابند و بدین ترتیب برگ‌ها مرکب محسوب می‌شوند. این گیاه از طریق بذر  و قلمه (حداقل دارای یک برگ باشد) تکثیر می‌شود.

▪تیره پیچ شمعی (Asclepiadaceae)

پیچ شمعی (Hoya carnosa)

یک پیچ زینتی گرمسیری و همیشه سبز است. برگ‌های آن ضخیم به رنگ سبز تیره و متقابل است. گلهای بسیار درخشان به ندرت به صورت مجتمع ظاهر می‌شوند. از طریق قلمه و طریق خوابانیدن شاخه نیز می‌توان آنرا تکثیر کرد. در تابستان گل می‌دهد.

 

استفانوتیس (Stephanotis floribunda)

یا یاس ماداگاسکار با شاخه‌های نازک بلند و خزنده و برگ‌های نسبتا ضخیم، متقابل کشیده و گلهایی به رنگ سفید لوله‌ای شکل بسیار معطر  می‌باشد.

 

استاپلیا (stapelia)با گلها بزرگ و ستاره‌ای شکل می‌باشد.

 محصولات آموزشی گلکاری با امکان خرید پستی

فیلم آموزشی ساخت تراریوم

فیلم آموزشی ساخت تراریوم

فیلم آموزشی ساخت تراریوم 1 عدد دی وی دی ( اورجینال ) قابل پخش در دی وی دی پلیرهای خانگی، کامپیوتر و لپ تاپ دارای گارانتی تعویض در صورت وجود هر نوع خرابی...
آشنایی با پرورش گل گلخانه ای

آشنایی با پرورش گل گلخانه ای

آشنایی با پرورش گل گلخانه ای کاملا به زبان فارسی قابل پخش در ویدئو سی دی، کامپیوتر و لپ تاپدارای گارانتی تعویض در صورت وجود هر نوع خرابی در سی دی در...
نرم افزار آموزشی نکات فنی پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتی

نرم افزار آموزشی نکات فنی پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتی

نرم افزار آموزشی نکات فنی پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتی ۱ عدد سی دی اورجینال در بسته بندی شیک بصورت تصویر بالا - کاملا به زبان فارسی ( مطالب، کل...
نرم افزار آموزشی دنیای شگفت انگیز کاکتوسها

نرم افزار آموزشی دنیای شگفت انگیز کاکتوسها

نرم افزار آموزشی دنیای شگفت انگیز کاکتوسها ۱ عدد سی دی اورجینال در بسته بندی شیک بصورت تصویر بالا - کاملا به زبان فارسی ( مطالب، کل محیط نرم افزار...
نرم افزار آموزشی پرورش و نگهداری گل و گیاهان آپارتمانی

نرم افزار آموزشی پرورش و نگهداری گل و گیاهان آپارتمانی

نرم افزار آموزشی پرورش و نگهداری گل و گیاهان آپارتمانی کاملا به زبان فارسی1 عدد سی دیقابل اجرا در کامپیوتر و لپ تاپبا نصب و کارکرد ساده و رواندارای...
نرم افزار آموزشی  پرورش و نگهداری گلهای فصلی - نشائی

نرم افزار آموزشی پرورش و نگهداری گلهای فصلی - نشائی

نرم افزار آموزشی پرورش و نگهداری گلهای فصلی - نشائی ۱ عدد سی دی اورجینال با برچسبی شیک بصورت تصویر بالا - کاملا به زبان فارسی ( مطالب، کل محیط نرم...
مجموعه آموزشي پرورش گل محمدي و تهيه گلاب

مجموعه آموزشي پرورش گل محمدي و تهيه گلاب

فيلم آموزشی پرورش گل محمدی و تهیه گلابکاملا به زبان فارسی1 عدد سی دی قابل پخش در ويدئو سي دي، کامپیوتر و لپ تاپدارای گارانتی تعویض در صورت وجود هر نوع...
نرم افزار آموزشی مدیریت چمن (معرفی گونه ها، کاشت و نگهداری)

نرم افزار آموزشی مدیریت چمن (معرفی گونه ها، کاشت و نگهداری)

نرم افزار آموزشی مدیریت چمن (معرفی گونه ها، کاشت و نگهداری) ۱ عدد سی دی اورجینال با برچسبی شیک بصورت تصویر بالا - کاملا به زبان فارسی ( مطالب، کل محیط...
نرم افزار آموزشی  مدیریت فضای سبز ( آفات- بیماریها و علفهای هرز )

نرم افزار آموزشی مدیریت فضای سبز ( آفات- بیماریها و علفهای هرز )

نرم افزار آموزشی مدیریت فضای سبز ( آفات- بیماریها و علفهای هرز ) ۱ عدد سی دی اورجینال با برچسبی شیک بصورت تصویر بالا - کاملا به زبان فارسی ( مطالب،...
بسته آموزشی طراحی پارک و فضای سبز

بسته آموزشی طراحی پارک و فضای سبز

بسته آموزشی طراحی پارک و فضای سبز بسته آموزشی طراحی پارک و فضای سبزاین مجموعه شمامل  3 عدد سی دی می باشد.قابیلت اجرا در کلیه دستگاههای خانگی
نرم افزار طراحی فضای سبز, نرم افزار طراحی گرافیکی فضای سبز

نرم افزار طراحی فضای سبز, نرم افزار طراحی گرافیکی فضای سبز

نرم افزار طراحی فضای سبز، نرم افزار طراحی گرافیکی فضای سبزدر این مجموعه شما عزیزان قادر خواهید بود برای خانه . باغ . ویلا و یا محیط مورد نظر خود طرحها...

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم، طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

پرفروش ترین نشاء گیاهان دارویی. برای خرید یا آشنایی با هر کدام بر روی آن کلیک کنید یا

با شرکت زرین گیاه تماس بگیرید 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
آویشن باغی
اسطوخودوس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
اسطوخودوس
بادرنجبویه, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
بادرنجبویه
به لیمو, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
به لیمو
فیسالیس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
فیسالیس
مریم گلی دارویی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
مریم گلی دارویی
سنبل الطیب,نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

قیمت (تومان)

1

اسطوخودوس

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

قیمتهای به روز و روزانه در خود سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه وجود دارد. لطفاً برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید

2

گل راعی

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

3

بادرنجبویه

بذر

Balm

Melissa officinalis

4

زوفا

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

5

شیشا

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

6

مریم گلی

بذر

sage

Salvia officinalis

7

آویشن باغی

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

8

سرخارگل

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

9

آرتیشو

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

10

خار مریم

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

11

سنبل الطیب

بذر

valerian

Valeriana officinalis

12

گاو زبان ایرانی

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

13

به لیمو

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

14

ریزوم نعناع فلفلی

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

 

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.