در حال بارگذاری صفحه لطفا صبر کنید ....

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم.

تولید طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو فیسالیس مریم گلی دارویی سنبل الطیب اروپایی گاوزبان ایرانی
آویشن باغی
اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو
فیسالیس
مریم گلی سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید
برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
کلیپ های شرکت زرین گیاه

مطالب پر بازدید از بخش های مختلف

بخش مطالب ماشین آلات کشاورزی
بنر

شمعدانی معطر

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه و انوع گیاه دارویی بصورت ریشه لخت، کیسه ای و گلدانی
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

کلیپ های شرکت زرین گیاه

بنر
بنر

 

برای آگاهی از جزئیات یا خرید هر محصول بر روی آن کلیک کنید.

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

آموزش پرورش گل گلخانه ای

آشنایی با پرورش گل گلخانه ای

کاشت زعفران, آموزش کاشت زعفران

کاملترین مجموعه کاشت زعفران

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت خربزه

آموزش کاشت خربزه

نرم افزار آموزشی نکات فنی پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتی

پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتیکاربرد ماشین آلات نهالستان

کاربرد ماشین آلات نهالستان

ماشین ها وسیله ای هستند که کارها را آسان و راحت و باعث صرفه جویی در هزینه و وقت می شوند.

ابزارهای کاشت، داشت و برداشت

ابزارهای دست

ابزارهای دستی که در گلکاری، سبزیکاری و درختکاری مورد استفاده قرار می گیرند باید از نظر اندازه و شکل، مناسب کار جسمانی بوده و وزن آنها تا آنجا که به کیفیت جنسشان آسیبی وارد نیاید، سبک باشند. این وسایل باید همیشه تمیز نگه داشته شوند و قسمتهای رنگ نخورده فلزی باید هر از چندی یک بار روغن کاری شوند. وسایل کوچک برای حفظ بهتر در موقعی که به آنها نیاز نیست باید روی دیوار به میخ یا قلاب آویزان شوند.

مهمترین ابزارهای دستی که در باغبانی به کار می روند به قرار زیر می باشد:

۱- بیل ساختانی: یک نوع بیل است که برای تسطیح زمین، مرزبندی و آبیاری استفاده می شود و به بیل ساختمانی معروف است. دارای یک صفحه فلزی به شکل مستطیل با کمی فرورفتگی در وسط می باشد. لبه بیل که در خاک فرو می رود به شکل نیم دایره است.

۲- بیل نوک باریک: که برای برگرداندن زمین به کار می رود. قسمت فلزی این نوع بیل ذوزنقه ای شکل است و گاهی روی دسته آن زایده ای از تخته، برای قرار دادن پا و فشار آوردن بر خاکهای سخت وجود دارد.

۳- بیلچه: برای بیرون آوردن نشاء از خزانه و کاشتن آن در باغچه یا گلدان و همچنین نرم کردن خاک و سله شکنی گلدان به کار می رود. بیلچه ممکن است به طور کامل از فلز ساخته شده باشد که در این صورت دسته آن تو خالی است یا ممکن قسمت سر آن فلزی و دسته آن چوبی باشد.

۴- میخ نشاء: این وسیله که استفاده از آن در برخی از نواحی ایران رایج شده تمام فلزی و دارای دسته خمیده و تنه مخروطی شکل است. مورد استفاده آن ایجاد حفره ای در زمین برای قرار دادن نشاء در خاک می باشد.

۵- شن کش: شن کش دارای دسته چوبی بلند و یک قسمت فلزی است که روی دندانه هایی در ردیف قرار گرفته است. این وسیله برای تسطیح خاک، جمع آوری سنگ و مواد زاید و زیر خاک کردن بذرهای برخی از گیاهان به کار می رود.

۶- فوکا یا کج بیل: عبارت از یک تیغه فلزی تیشه مانند به شکل مربع یا مستطیل است که به یک دسته چوبی متصل است و برای حذف علف های هرز به کار میرود

۷- کفگیرک: وسیله دسته بلند دیگری است که برای حذف علف های هرز مورد استفاده قرار می گیرد و در حقیقت نوعی فوکا است. دارای صفحه فلزی مستطیل شکل لبه تیزی است که با قرار دادن آن در سطح طمین و فشار دادن به جلو ریشه علف های هرز از زیر سطح خاک قطع می شوند.

۸- سله شکن چرخی: این وسیله که به آن وجین کن چرخی نیز گفته می شود دارای دسته بلند بوده و قسمت فلزی آن افزون بر یک تیغه ثابت، که به اشکال مختلف است و برای حذف علفهای هرز و سله شکنی به کار می رود. در هر دو طرف دارای دو چرخ فلزی دندانه دار می باشد.

۹- وجین کن دستی (شفره): وسیله کوچکی دارای سرفلزی و دسته چوبی است که از آن برای بیرون آوردن علف های هرز با ریشه استفاده می گردد.

۱۰- چنگک: وسیله ای شبیه بیل است که به جای صفحه آهنی، سه تا پنج دندانه بلند دارد. از انواع چنکگ برای خراش دادن سطح خاک، تهویه توده کود، برداشت سیب زمینی و سوخ های گلها استفاده می شود. در استان فارس به آن اوسی یا اوسین می گویند.

۱۱- قیچی باغبانی: انواع کوچک قیچی باغبانی برای قطع شاخه های خشک و هرس کردن شاخه های باریک، قطع گل و تهیه قلمه استفاده می شود. نوعی قیچی که قیچی هرس نامیده می شود برای قطع شاخه های بزرگ و شاخه هایی که در دسترس نیستند به کار می رود. نوع دیگر قیچی که در باغبانی به کار می رود قیچی چمن زنی است که با آن چمن را کوتاه می کنند.

۱۲- چاقوی پیوند: چاقوی پیوند مانند چاقوی معمولی است با این تفاوت که دو تیغه است و نوک یک تیغه آن در یک طرف و نوک تیغه دوم در هر دو طرف نیمه گرد است که هنگام پیوند شکمی (سپری) به وسیله آن پوست پایه را جدا می سازند.

۱۳- اره: در باغبانی از سه نوع اره استفاده می شود که عبارتند از اره تر بر که دندانه های آن بلند است، اره خشک بر که دندانه های آن کوتاه تر و به اندازه معمولی است و اره کمانی که اغلب تیغه آن به طور معمول قابل تعویض است.

۱۴- اسکنه زن: این وسیله که در پیوند اسکنه استفاده می شود عبارت است از یک وسیله فلزی که در دو سو لبه برنده دارد. از لبه بزرگتر برای شکاف دادن پایه و از لبه کوچکتر برای باز نگه داشتن آن و فرار دادن پیوندک استفاده می شود.

۱۵- داس و داسک: از داس در باغبانی برای قطع کردن بوته گلها پس از خشک شدن، همچنین بریدن علفهای هرز استفاده می شود. وسیله دیگری که داسک نامیده می شود مانند چاقوی خمیده است و در موقع پیوند برای صاف کردن محلهای بریده شده و تراشیدن قطعه های ناصاف استفاده می شود.

۱۶- نهر کن دستی: برای ایجاد جوی های کوچک در مزرعه و همچنین برای خاک دادن پای محصول هایی مانند سیب زمینی استفاده می شود. از وسیله ای به نام نهر کن دستی استفاده می شود. این وسیله دارای یک دسته چوبی بلند و یک سر فلزی است که در آن یک صفحه مثلثی در جهت عمود منصف قاعده تا شده و در وسط قاعده به دسته متصل می باشد.

۱۷- کولتیواتور دستی: برای سله شکنی و زیر و رو کردن خاک استفاده می شود.

۱۸- خط زن: این وسیله در بذر کاری استفاده می شود و با این دستگاه می توان شیارهای منظمی برای کاشت بذر در زمین ایجاد کرد و بذر را با دست در داخل شیار ریخت. خط زن از یک میله تشکیل شده که به فاصله هایی که قابل تنظیم است حامل بیلچه های کوچک می باشد و پس از آماده سازی زمین، با این دستگاه می توان شیارهای منظمی برای کاشت بذر در زمین ایجا کرد.

۱۹- کلنگ دو سر: از این وسیله برای کندن زمین های سخت برای حفر نهر و غیره استفاده می شود.

۲۰- تیشه چنگک دار: یک سوی آن که به تیشه شبیه است برای کندن زمین، برای سله شکنی و دفع علف های هرز به کار برده می شود و سوی دیگر که به شکل چنگک است برای جمع آوری علف های هرز زده شده از میان ردیف ها استفاده می شود.

۲۱-چنگک دستی: از این وسیله که دارای دسته چوبی و سر پنجه ای نوک تیز و خمیده است برای جمع آوری علف های هرز و گیاهان قطع شده استفاده می شود.

۲۲- الک: از انواع الک برای غربال کردن خاک، ماسه و خاکبرگ استفاده می شود.

۲۳- آب پاش: از انواع آب پاش برای آبیاری باغچه های کوچک یا گلدان استفاده می شود.

۲۴- کلدار یا کرو یا کِرا: از این وسیله برای مرزبندی کرتها در مزرعه استفاده می شود و از یک صفحه آهنی بزرگ دسته دار ساخته شده که این صفحه از دو سو به زنجیر وصل است. در مرزبندی یک نفر این صفحه آهنی را در خاک فرو می برد و نفر دوم با دسته هایی که به زنجیر متصل است آن را می کشد.

کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

لیست کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

لیست کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

ارسال به سراسر ایران از طریق پست - تخفیف ویژه برای پرداخت آنلاین در این قسمت لیست کتاب های موجود در سایت را می توانید مشاهده کرده و خرید کنید. برای...
کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون شناسنامه کتاب عنوان و نام پدید آورنده : راهنمای ازدیاد زیتون/ تالیف آندره فابری...] و دیگران[ : مترجم دکتر مهدی علیزاده مشخصات...
کتاب گلکاری

کتاب گلکاری

كتاب ويژه داوطلبان كنكور كارشناسي ارشد باغباني در درس گلكاري كه شامل تمام نكات بوده و به جرات بهترين و کاملترین كتاب در اين زمينه مي باشد.اين كتاب...
کتاب سبزیکاری

کتاب سبزیکاری

برای آنهایی که به رتبه های برتر کنکور می اندیشند جزو اولین ها باشید کتاب ویژه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد باغبانی در درس سبزیکاری که شامل تمام...
کتاب میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری

کتاب میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری

كتاب ويژه داوطلبان كنكور كارشناسي ارشد باغباني در درس ميوه كاري كه شامل تمام نكات بوده و به جرات بهترين كتاب در اين زمينه مي باشد. اين كتاب توسط...
کتاب فیزیولوژی پس از برداشت گل های بریده

کتاب فیزیولوژی پس از برداشت گل های بریده

مشخصات كتاب فيزيولوژي پس از برداشت گلهای بریدهعنوان: فيزيولوژي پس از برداشت گلهاي شاخه بريدهتاليف: بهزاد ادريسيعضو هيات علمي مركز ملي تحقيقات گل...
راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی

راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی

عنوان: راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی مولف: دکتر مهدی علیزاده ( عضو هیئت علمی گروه باغبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان...
کتاب ازدیاد نباتات

کتاب ازدیاد نباتات

کتاب ازدیاد نباتات ویژه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری باغبانی و دانشجویان کارشناسی علوم باغبانی و ترویج و آموزش کشاورزی شامل: نکات کلیدی...
کتاب بیماری های چمن

کتاب بیماری های چمن

نام کتاب: بیماری های چمن ( علائم شناسی، چرخه بیماری، همه گیر شناسی و کنترل ) تالیف: دکتر منصوره میرابوالفتحی، مهندس عیسی ناظریان قیمت: 9000 تومان تعداد...
کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی

کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی

کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی نویسنده: دکتر کامبیز مشایخی - مهندس صادق آتشی فهرست مطالب: عنوان صفحه فصل...
کتاب ژنتیک و اصلاح انگور

کتاب ژنتیک و اصلاح انگور

عنوان: اصلاح درختان میوه (ژنتیک و اصلاح انگور) تألیف: حامد دولتی بانه استادیار پژوهشی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی رسول...
توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك)

توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك)

نام كتاب: توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك) اولین کتاب کاربردی تولید تجاری رز شاخه بریده در سیتم های خاکی و هیدروپونیک - بانضمام...
کتاب پرورش و تولید میخک

کتاب پرورش و تولید میخک

نام کتاب:پرورش و تولید میخک تألیف:آزاده رشیدی چاپ اول:تابستان 1391 شمارگان:1100 نسخه تعداد صفحات:304 مشخصات ظاهری: [304]ص.:مصور (بخش رنگی)، جدول،...
جدیدترین کتب دکتر رسول جلیلی مرندی

جدیدترین کتب دکتر رسول جلیلی مرندی

كتاب فیزیولوژی بعد از برداشت  دكتر رسول جليلي مرندي دانشيار گروه باغباني دانشگاه اروميه برای دانلود فهرست مطالب این کتاب کلیک کنید.     جديدترين...
کتب مرتبط

کتب مرتبط

در زير سايت هاي انتشاراتي كه در زمينه تاليف و ترجمه كتب كشاورزي مشغول به فعاليت هستند درج گرديده شده است: 1. خانه كتاب: سايت ملي جستجوي كتاب در همه زمينه...

سایر محصولات آموزشی در مورد ادوات کشاورزی

فیلم آموزشی سرویس و نگهداری تراکتور فرگوسن

فیلم آموزشی سرویس و نگهداری تراکتور فرگوسن

فیلم آموزشی سرویس و نگهداری تراکتور فرگوسن کاملا به زبان فارسی 1 عدد سی دی قابل پخش در ويدئو سي دي، کامپیوتر و لپ تاپ دارای گارانتی تعویض در صورت وجود...
فیلم آموزش دستگاه لولر، ماله یا تسطیح کننده

فیلم آموزش دستگاه لولر، ماله یا تسطیح کننده

فیلم آموزش دستگاه لولر، ماله یا تسطیح کننده کاملا به زبان فارسی 1 عدد سی دی قابل پخش در ويدئو سي دي، کامپیوتر و لپ تاپ دارای گارانتی تعویض در صورت...
فیلم آموزش دستگاه های کودپاش

فیلم آموزش دستگاه های کودپاش

فیلم آموزش دستگاه های کودپاش کاملا به زبان فارسی 1 عدد سی دی قابل پخش در ويدئو سي دي، کامپیوتر و لپ تاپ دارای گارانتی تعویض در صورت وجود هر نوع خرابی...
فیلم آموزش دستگاه بیلر ( بسته بند)

فیلم آموزش دستگاه بیلر ( بسته بند)

فیلم آموزش دستگاه بیلر ( بسته بند) کاملا به زبان فارسی 1 عدد سی دی قابل پخش در ويدئو سي دي، کامپیوتر و لپ تاپ دارای گارانتی تعویض در صورت وجود هر...
نرم افزار آموزشی ماشین آلات کشاورزی به زبان فارسی

نرم افزار آموزشی ماشین آلات کشاورزی به زبان فارسی

نرم افزار آموزشی ماشین آلات کشاورزی به زبان فارسی کاملا به زبان فارسی1 عدد سی دی قابل اجرا در کامپیوتر و لپ تاپ بدون نیاز به نصب ( اجرا بصورت آتوران)دارای...
فیلم  های آموزشی ماشین های چاپر  و دروگرها

فیلم های آموزشی ماشین های چاپر و دروگرها

فیلم  های آموزشی ماشین های چاپر (ماشین برداشت ذرت ) و دروگرها (شانه ای ،بشقابی و استوانه ای) کاملا به زبان فارسی1 عدد سی دی قابل پخش در ويدئو سي دي،...
فیلم های آموزش کولتیواتور ها شامل : میان ردیف ، علفکن ، کودکار

فیلم های آموزش کولتیواتور ها شامل : میان ردیف ، علفکن ، کودکار

فیلم آموزش کولتیواتور ها شامل : میان ردیف ، علفکن ، کودکار کاملا به زبان فارسی1 عدد سی دی قابل پخش در ويدئو سي دي، کامپیوتر و لپ تاپدارای گارانتی تعویض...
فیلم های آموزشی کارنده خطی کار و ردیف کار پنوماتیکی

فیلم های آموزشی کارنده خطی کار و ردیف کار پنوماتیکی

فیلم های آموزشی کارنده خطی کار و ردیف کار پنوماتیکی کاملا به زبان فارسی1 عدد سی دی قابل پخش در ويدئو سي دي، کامپیوتر و لپ تاپدارای گارانتی تعویض در...
فیلم آموزشی آشنایی با کمباین

فیلم آموزشی آشنایی با کمباین

فیلم آموزشی آشنایی با کمباین کاملا به زبان فارسی ۱ عدد سی دی قابل پخش در ویدئو سی دی، کامپیوتر و لپ تاپ دارای گارانتی تعویض در صورت وجود هر نوع خرابی...
فیلم  های آموزشی ادوات خاک ورزی اولیه و ثانویه

فیلم های آموزشی ادوات خاک ورزی اولیه و ثانویه

فیلم  های آموزشی ادوات خاک ورزی اولیه و ثانویه کاملا به زبان فارسی1 عدد سی دی قابل پخش در ويدئو سي دي، کامپیوتر و لپ تاپدارای گارانتی تعویض در صورت...
فیلم آموزش دستگاه های سم پاش

فیلم آموزش دستگاه های سم پاش

فیلم آموزش دستگاه های سم پاش کاملا به زبان فارسی 1 عدد سی دی قابل پخش در ويدئو سي دي، کامپیوتر و لپ تاپ دارای گارانتی تعویض در صورت وجود هر نوع خرابی...
ادوات كشاورزي هلند

ادوات كشاورزي هلند

آشنایی با ادوات و تجهیزات کشاورزی پیشرفته هلند 1 عدد دی وی دی قابل اجرا در کامپیوتر و لپ تاپ بدون نیاز به نصب ( اجرا بصورت آتوران) دارای گارانتی...

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم، طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

پرفروش ترین نشاء گیاهان دارویی. برای خرید یا آشنایی با هر کدام بر روی آن کلیک کنید یا

با شرکت زرین گیاه تماس بگیرید 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
آویشن باغی
اسطوخودوس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
اسطوخودوس
بادرنجبویه, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
بادرنجبویه
به لیمو, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
به لیمو
فیسالیس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
فیسالیس
مریم گلی دارویی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
مریم گلی دارویی
سنبل الطیب,نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

قیمت (تومان)

1

اسطوخودوس

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

قیمتهای به روز و روزانه در خود سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه وجود دارد. لطفاً برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید

2

گل راعی

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

3

بادرنجبویه

بذر

Balm

Melissa officinalis

4

زوفا

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

5

شیشا

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

6

مریم گلی

بذر

sage

Salvia officinalis

7

آویشن باغی

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

8

سرخارگل

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

9

آرتیشو

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

10

خار مریم

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

11

سنبل الطیب

بذر

valerian

Valeriana officinalis

12

گاو زبان ایرانی

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

13

به لیمو

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

14

ریزوم نعناع فلفلی

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

 

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.