در حال بارگذاری صفحه لطفا صبر کنید ....

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم.

تولید طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو فیسالیس مریم گلی دارویی سنبل الطیب اروپایی گاوزبان ایرانی
آویشن باغی
اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو
فیسالیس
مریم گلی سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید
برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
کلیپ های شرکت زرین گیاه

مطالب پر بازدید از بخش های مختلف

بخش مطالب ماشین آلات کشاورزی
بنر

شمعدانی معطر

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه و انوع گیاه دارویی بصورت ریشه لخت، کیسه ای و گلدانی
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

کلیپ های شرکت زرین گیاه

بنر
بنر

 

برای آگاهی از جزئیات یا خرید هر محصول بر روی آن کلیک کنید.

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

آموزش پرورش گل گلخانه ای

آشنایی با پرورش گل گلخانه ای

کاشت زعفران, آموزش کاشت زعفران

کاملترین مجموعه کاشت زعفران

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت خربزه

آموزش کاشت خربزه

نرم افزار آموزشی نکات فنی پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتی

پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتیرشد و نمو

رشد و نمو

همه ما با واژه رشد آشنا هستیم. رشد و نمو از ویژگیهای موجودات زنده است و وجه تمایز جاندارن از موجودات بی جان شمرده شده است.این فرایند موجب بقاء و توالی موجود زنده می گردند. تغییرات رشد و نمو در موجودات زنده از الگوهای ویژه ای پیروی می کنند. الگوهای رشد و نموی در گیاهان تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می گیرند. این عوامل شامل دو بخش درونی و بیرونی می باشند.

عوامل درونی در تشکیل ساختار و فیزیولوژی گیاه نقش دارند که عوامل ژنتیکی و عوامل بیوشیمیایی از جمله هورمونها از آن جمله اند. عوامل محیطی معمولاٌ در شکل و اندازه و گاهی در برخی از ویژگیهای ساختمانی تاثیر دارند.

رشد(Growth): رشد را می توان به روشهای مختلف بیان کرد مانند افزایش ارتفاع، افزایش حجم، افزایش ماده خشک و ... که از روش اندازه گیری طول ،ارتفاع، سطح، حجم و یا جرم اندازه گیری می شود.

این پدیده فقط در موجودات زنده عمومیت دارد و یک پدیده کمی است.

فرآیند رشد باعث افزایش ارتفاع، حجم و یا افزایش ماده خشک می گردد و می توان رشد را به هر کدام از این صفات مرتبط دانست. در حقیقت هرگونه تغییر کمی که در وزن و حجم موجود زنده می بینیم را رشد می گوییم.

رشد عبارتست از افزایش وزن  و یا حجم که به صورت برگشت ناپذیر همراه با ماده سازی در موجود زنده روی می دهد. در طول زمان رشد گیاه از یک تخم بارور( زیگوت) پیکره گیاه پر سلولی که از قسمتهای مختلف ریشه، برگها، و ساقه ها، تشکیل شده، تغییر می کند.

در حقیقت رشد مجموعه ای از تغییرات کمی است نظیر افزایش ابعاد سلولها و تعداد سلولها، طویل شدن میان گره ها، بزرگ شدن برگها و تشکیل برگهای جدید. رشد در سلولهای زنده انجام    می گیرد که توسط مراحل مختلف متابولیکی شامل سنتز ماکرومولکولها کامل می شود.

رشد گیاهان در دو مرحله صورت می گیرد:

تقسیم سلولی (مرزیس): ایجاد سلولهای همسان از سلولهای تخم اولیه

افزایش ابعاد (Auxesis ): بزرگ شدن سلولهای حاصل از تقسیم.

نمو(Development): در مقابل واژه رشد، نمو بکار می رود.

مجموعه تغییرات کیفی که منجر به عبور از یک مرحله زیستی به مرحله دیگر می شود را نمو گویند. برای رسیدن به مرحله نمو وجود رشد ضروری است. منظور از نمو پیدایش بخشهای جدید در گیاه است مثلاٌ ورود گیاه از فاز رویشی به فاز زایشی.

پدیده رشد در گیاهان با افزایش تعداد سلولها ،افزایش ابعاد سلولی و تمایز(Differention ):صورت می گیرد.

قبل از رشد، پروتوپلاسم افزایش پیدا کرده، سپس تقسیم سلولی و به دنبال آن رشد طولی سلولها صورت می گیرد. برای افزایش پروتوپلاسم باید ترکیبات تشکیل دهنده آن ( ترکیبات ازت دار) بوجود آیند. که لازمه آن انجام عمل فتوسنتز است. پدیده رشد و نمو همگام با انجام فتوسنتز در گیاه روی می دهد. برای فتوسنتز مواد پروتوپلاسمی و به دنبال آن تقسیم سلولی و نیز برای گسترش طولی سلولها یا انبساط آنها عمل فتوسنتز ضروری به نظر می رسد. رشد و نمو از هم مستقل نیستند و رشد(پدیده کمی) منجر به تغییرات کیفی(نمو) می شود.

تمایز: کلیه تغیییرات و تحولات زیستی شامل تغییر و تحولات ساختاری، فیزیولوژیکی، بیوشیمیایی و متابولیسمی در سلولها است. و از سلولهای مشابه و هم ارزش سلولهایی با ویژگیها و ارزش های متفاوت بوجود می آید.

مهمترین عامل در بروز تماز ایجاد تقسیم نامتقارن اولیه در سلولها است که دلیل آن وجود قطبیت(Polarite)در محتویات سلولی است . به علاوه اگر تقسیمات اولیه مساوی باشد، رقابت متابولیکی که بین سلولهای حاصل از تقسیم برای کسب ترکیبات لازم برای نمو بوجود می آید و نیز اثرات القایی آنها بر یکدیگر نظیر فشارهای مکانیکی، باعث عوامل ژنتیکی نیز به عنوان یک فاکتور مهم در بروز تمایز در بین سلولها قابل مطرح شده هستند. اگرچه عوامل ژنتیکی تیز تحت تاثیر عوامل محیطی قابل تغییر می باشند تمایز در دو سطح قابل بررسی است.

الف: تمایز درون سلولی(Intera Celluar-): تغییراتی که در یک سلول واحد اتفاق می افتد و یک سلول جوان را به سلول مسن تبدیل می کند. مانند تغییر ترکیبات و ساختار دیواره، افزایش تعداد میتوکندریها و پلاستها و کاهش تعداد ریبوزوم ها و مقدار RNA و .. اشاره نمود.

ب: تمایز بین سلولی (Inter Celluar): هنگامی که تحولات سلول تخم را در یکی از گیاهان آرابیدوپسیس مورد مطالعه قرار دهیم. سلول تخم ابتدا به دو سلول قاعده ای(Basal Cell) و انتهایی (Terminal Cell) تقسم شده، سپس هر یک از آنها به طریق خاصی تقسیم شده و در نتیجه اختلافی که از نظر تقسیم بین دو سلول قاعده ای و انتهایی بوجود می آید دو بخش جنین و بند از یکدیگر متمایز می کند ولی تمایز بین سلولها به همین جا ختم نمی شود و در داخل جنین دستجات مختلف سلول از یکدیگر متمایز شده که نتیجه آن بوجود آمدن لپه ها، ژمول، ساقه و ریشه چه است.

وجود تمایز برای انجام امور نمو لازم و ضروری به نظر می آید و تا دو نوع تمایز ذکر شده صورت نگرید،انواع سلولها، بافت ها و اندام ها و بخشهای جدید بوجود نمی آید. و مرحله نمو عملی نمی شود.

یکی از مسائل موجود در این زمینه عللی است که منجر به آغاز تمایز در سلول می باشند. در ابتدا تمام سلولهای مریستمی دارای اطلاعات ژنتیکی یکسانی هستند، اما با این حال مثلاٌ یک سلول مریستمی در گیاهان تبدیل به یک سلول لوله سیو (Sieve tube cell) در بافت آوند آبکش تبدیل شود در حالی که یک سلول مریستمی دیگر به یک سلول وسل (Vesel element) در بافت آوند چوبی تبدیل می شود.

از نظر زیست ملکولی سلولی که قرار است سلول آبکش شود ممکن است دارای پروتئین های مشخص و خاصی باشد که با نوع پروتئین های سلولی که قرار است سلول چوب شود متفاوت است. البته در این میان مواد رشد گیاهی، نوکلئوتیدها و یونها ممکن است در فعالیت تمایزی و سنتز پروتئین های مخصوص نقش داشته باشند. ترکیبات ذکر شده ممکن است از داخل سلول یا از سلوهای مجاور ناشی شوند. عوامل محیطی نیز مثل درجه حرارت و نور نیز در تمایز تاثیر دارند

رشد و تمایز در طول زمان منجر به تشکیل یک موجود زنده با پیچیدگی ساختمانی و متابولیکی می شود. واژه نمو برای بیان فعالیتهای ناشی از رشد و تمایز بکار برده می شود.

از مرحله رویش دانه و تبدیل تخم به موجود کامل ۳ فرآیند رخ می دهد:

الف- رشد                  ب- تمایز سلولی  (Cell differentiation)             ج-ریخت زایی (Morphoyenesis)

الف- رشد: رشد را می توان به طرق مختلف اندازه گیری کرد. بستگی به نوع آزمایشها، اطلاعات متفاوتی مورد نیاز است. اندازه گیری هر یک از برگها(طول، عرض و سطح) ، وزن تر، وزن خشک اندامهای گیاه مانند ریشه ها، ساقه ها، برگها و میوه ها، غلظت مواد شیمیایی مختلف، اسیدهای هسته ای، لیپیدها، پروتئین ها، هیدرات کربنها در بافتها و اندامها، داده ها و اطلاعات مربوط به رشد می باشند.

در شاخه علوم کشاورزی از وزن خشک استفاده می گردد، اگرچه در این مورد شکل تغییر و تبادلات آبی نمونه با محیط وجود ندارد و نوسانات آب درنظر گرفته نمی شود، همچنین نشان دهنده کمیت انرژی تثبت شده است اما چون مستلزم تخریب نمونه است در برخی موارد فاقد ارزش است.

ب- تمایز سلولی: تغییرات فیزیولوژیکی و ساختاری در سلولها است و تمایز سلولی لازمه بروز موفوژنز می باشد.

ج- ریخت زایی: منجر به پیدایش ویژگیهای ریختی در بخش های مختلف گیاه می شود.

بنابراین واژه های رشد و نمو و تمایز وقایعی اند که منجر به آشکار شدن اطلاعات ژنتیکی گیاه  می شود.

معمولاٌ رشد گیاهان در همه مراحل دوره زندگی ادامه می یابد، گیاه با ساختن اندامهای جدید به رشد خود ادامه می دهد. این اعمال توسط مریستم ها انجام می شود که دو نوع رشد را حاصل می کند:

۱- رشد اولیه (Primary growth)           ۲- رشد ثانویه (Secondary growth)

مریستم ها

مریستم ها مناطقی هستند که تقسیم سلولی در آنها صورت می گیرد و همواره با مناطق توسعه و تمایز سلولی مرتبط می باشند. این سلولها دارای هسته درشت، میتوکندریهای مشابه،واکوئلهای بسیار کوچک و دیواره اسکلتی و نازک پکتوسلولزی می باشند.

الف- مریستمهای اولیه(نخستین):

در بخش های انتهایی ساقه و ریشه وجود دارند. براثر تقسیم سلولی این مناطق توده های سلولی بوجود می آید که این توده ها طرح اولیه ریشه و ساقه را بوجود می آورند.

این مریستمها اندام زا (Organogen) هستند و مسئول رشد طولی ساقه و ریشه  می باشند. ساختمان حاصل از این مریستم ها را ساختمان اولیه (Primary structure) می نامند.

ب: مریستمهای ثانویه(پسین)

باعث رشد قطری گیاه می شوند و کامبیوم (Cambium) نام دارند. بر اثر تقسیم سلولهای مریستمی این مناطق توده های سلولی حاصل می شود که مستقیماٌ می توانند به بافت های مختلف متمایز شوند و این مریستم ها بافت زا (Histogen) هستند. کامبیوم آوندها تولید آوندهای چوب و آبکش جدید را باعث می شود و کامبیوم چوب پنبه زا، چوب پنبه تولید می کند (شکل ۷- ۱).

در نتیجه فعالیت مریستم های ثانویه، ساختارهای پسین حاصل می شود. مریستم های ثانویه در نهانزادان آوندی و در دولپه ایها مسئول رشد قطری بوده و ویژه گیاهان چوبی هستند ولی رشد اولیه عمومی تر بوده و تولید اندامهای قابل انعطافی می کند که به گیاهان منظره علفی می دهد.

از رشد به عنوان افزایش دائمی اندازه یافت می شود. البته اندازه به تنهایی نمی تواند به عنوان  شاخص رشد درنظر گرفته شود. معیارهای اندازه گیری رشد بر حسب زمان تعیین و به صورت منحنی نشان داده می شود، رشد برحسب تغییر معیار در طول زمان و به صورت منحنی بیان می گردد. با این ترتیب رشد به صورت مدلهای بسیار ساده ریاضی بررسی می شود و امکان مقایسه پارامترهای مختلف را فراهم می گردد. مثلاٌ اگر معیار رشد را با و تغییرات معیار رشد را به  نشان دهیم، و تغییرات را در طول زمان بررسی کنیم، سرعت رشد  بدست می آید.

اگر نسبت تغییرات معیار رشدی به معیار رشدی اولیه را بررسی نماییم، رشد نسبی  را خواهیم داشت و چنانچه نغییرات رشد نسبی به زمان را مورد بررسی قرار دهیم. سرعت رشد نسبی یا نرخ رشد  را خواهیم داشت.

کتاب فیزیولوژی پس از برداشت گل های بریده

مشخصات کتاب فیزیولوژی پس از برداشت گلهای بریده
عنوان: فیزیولوژی پس از برداشت گلهای شاخه بریده
تالیف: بهزاد ادریسی
عضو هیات علمی مرکز ملی تحقیقات گل و گیاهان زینتی
ناشر: پیام دیگر
شابک: ۹۷۸۹۶۴۷۶۲۳۳۲۲
قیمت: ۷۵۰۰ تومان
فيزيولوژي پس از برداشت گلهاي شاخه بريده- تاليف بهزاد ادريسي

کتاب "فیزیولوژی پس از برداشت گل‌های بریده" تالیف بهزاد ادریسی، در برگیرنده جدیدترین مباحث فیزیولوژیکی، بیوشیمیایی، نتایج تحقیقات کاربردی و توصیه‌های فنی پس از برداشت گل‌های شاخه بریده می‌باشد. این کتاب با موضوعات فرایند پیری و مرگ سلول، نقش تنظیم کننده‌های رشد در پیری، روابط آبی در گل‌های بریده، نقش عوامل قبل از برداشت، نقش عوامل پس از برداشت، نکته‌های فنی نگهداری و عرضه تجاری گل‌های بریده، به عنوان اولین و تنها کتاب اختصاصی در مورد فیزیولوژی پس از برداشت گل‌های شاخه بریده، راهنمای مفیدی برای دانشجویان بویژه در دوره‌های تحصیلات تکمیلی، مشاوران و کارشناسان فنی مراکز تولید و عرضه گیاهان زینتی خواهد بود.

این محصول آموزشی موجود نیست. لطفاً تماس نگیرید.ممنون

خرید محصول از فروشگاه اینترنتی گل و گیاه

آشنایی بیشتر با مشخصات کتاب

کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

لیست کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

لیست کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

ارسال به سراسر ایران از طریق پست - تخفیف ویژه برای پرداخت آنلاین در این قسمت لیست کتاب های موجود در سایت را می توانید مشاهده کرده و خرید کنید. برای...
کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون شناسنامه کتاب عنوان و نام پدید آورنده : راهنمای ازدیاد زیتون/ تالیف آندره فابری...] و دیگران[ : مترجم دکتر مهدی علیزاده مشخصات...
کتاب گلکاری

کتاب گلکاری

كتاب ويژه داوطلبان كنكور كارشناسي ارشد باغباني در درس گلكاري كه شامل تمام نكات بوده و به جرات بهترين و کاملترین كتاب در اين زمينه مي باشد.اين كتاب...
کتاب سبزیکاری

کتاب سبزیکاری

برای آنهایی که به رتبه های برتر کنکور می اندیشند جزو اولین ها باشید کتاب ویژه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد باغبانی در درس سبزیکاری که شامل تمام...
کتاب میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری

کتاب میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری

كتاب ويژه داوطلبان كنكور كارشناسي ارشد باغباني در درس ميوه كاري كه شامل تمام نكات بوده و به جرات بهترين كتاب در اين زمينه مي باشد. اين كتاب توسط...
کتاب فیزیولوژی پس از برداشت گل های بریده

کتاب فیزیولوژی پس از برداشت گل های بریده

مشخصات كتاب فيزيولوژي پس از برداشت گلهای بریدهعنوان: فيزيولوژي پس از برداشت گلهاي شاخه بريدهتاليف: بهزاد ادريسيعضو هيات علمي مركز ملي تحقيقات گل...
راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی

راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی

عنوان: راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی مولف: دکتر مهدی علیزاده ( عضو هیئت علمی گروه باغبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان...
کتاب ازدیاد نباتات

کتاب ازدیاد نباتات

کتاب ازدیاد نباتات ویژه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری باغبانی و دانشجویان کارشناسی علوم باغبانی و ترویج و آموزش کشاورزی شامل: نکات کلیدی...
کتاب بیماری های چمن

کتاب بیماری های چمن

نام کتاب: بیماری های چمن ( علائم شناسی، چرخه بیماری، همه گیر شناسی و کنترل ) تالیف: دکتر منصوره میرابوالفتحی، مهندس عیسی ناظریان قیمت: 9000 تومان تعداد...
کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی

کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی

کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی نویسنده: دکتر کامبیز مشایخی - مهندس صادق آتشی فهرست مطالب: عنوان صفحه فصل...
کتاب ژنتیک و اصلاح انگور

کتاب ژنتیک و اصلاح انگور

عنوان: اصلاح درختان میوه (ژنتیک و اصلاح انگور) تألیف: حامد دولتی بانه استادیار پژوهشی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی رسول...
توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك)

توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك)

نام كتاب: توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك) اولین کتاب کاربردی تولید تجاری رز شاخه بریده در سیتم های خاکی و هیدروپونیک - بانضمام...
کتاب پرورش و تولید میخک

کتاب پرورش و تولید میخک

نام کتاب:پرورش و تولید میخک تألیف:آزاده رشیدی چاپ اول:تابستان 1391 شمارگان:1100 نسخه تعداد صفحات:304 مشخصات ظاهری: [304]ص.:مصور (بخش رنگی)، جدول،...
جدیدترین کتب دکتر رسول جلیلی مرندی

جدیدترین کتب دکتر رسول جلیلی مرندی

كتاب فیزیولوژی بعد از برداشت  دكتر رسول جليلي مرندي دانشيار گروه باغباني دانشگاه اروميه برای دانلود فهرست مطالب این کتاب کلیک کنید.     جديدترين...
کتب مرتبط

کتب مرتبط

در زير سايت هاي انتشاراتي كه در زمينه تاليف و ترجمه كتب كشاورزي مشغول به فعاليت هستند درج گرديده شده است: 1. خانه كتاب: سايت ملي جستجوي كتاب در همه زمينه...

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم، طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

پرفروش ترین نشاء گیاهان دارویی. برای خرید یا آشنایی با هر کدام بر روی آن کلیک کنید یا

با شرکت زرین گیاه تماس بگیرید 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
آویشن باغی
اسطوخودوس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
اسطوخودوس
بادرنجبویه, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
بادرنجبویه
به لیمو, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
به لیمو
فیسالیس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
فیسالیس
مریم گلی دارویی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
مریم گلی دارویی
سنبل الطیب,نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

قیمت (تومان)

1

اسطوخودوس

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

قیمتهای به روز و روزانه در خود سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه وجود دارد. لطفاً برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید

2

گل راعی

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

3

بادرنجبویه

بذر

Balm

Melissa officinalis

4

زوفا

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

5

شیشا

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

6

مریم گلی

بذر

sage

Salvia officinalis

7

آویشن باغی

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

8

سرخارگل

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

9

آرتیشو

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

10

خار مریم

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

11

سنبل الطیب

بذر

valerian

Valeriana officinalis

12

گاو زبان ایرانی

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

13

به لیمو

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

14

ریزوم نعناع فلفلی

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

 

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.