در حال بارگذاری صفحه لطفا صبر کنید ....

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم.

تولید طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو فیسالیس مریم گلی دارویی سنبل الطیب اروپایی گاوزبان ایرانی
آویشن باغی
اسطوخودوس بادرنجبویه به لیمو
فیسالیس
مریم گلی سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید
برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
کلیپ های شرکت زرین گیاه

مطالب پر بازدید از بخش های مختلف

بخش مطالب ماشین آلات کشاورزی
بنر

شمعدانی معطر

تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه و انوع گیاه دارویی بصورت ریشه لخت، کیسه ای و گلدانی
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

برای دیدن فیلم ها و کلیپ های شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

کلیپ های شرکت زرین گیاه

بنر
بنر

 

برای آگاهی از جزئیات یا خرید هر محصول بر روی آن کلیک کنید.

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

مجموعه پاورپوینت آماده رشته کشاورزی

آموزش پرورش گل گلخانه ای

آشنایی با پرورش گل گلخانه ای

کاشت زعفران, آموزش کاشت زعفران

کاملترین مجموعه کاشت زعفران

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش پرورش خیار گلخانه ای

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت گوجه

آموزش کاشت خربزه

آموزش کاشت خربزه

نرم افزار آموزشی نکات فنی پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتی

پرورش و نگهداری گل و گیاهان زینتیویژگی های گیاه

ویژگی های گیاه

شما باید کل خصوصیات یک درخت را بدانید تا بتوانید برای ایجاد و شکل دادن به یک فضای سبز تصمیم درست را بگیرید.

برگها: برگها منبع اولیه غذا و الیاف هستند، به علاوه به گیاهان جذابیت و زیبایی می دهند. اندازه ها، شکلها و رنگهای متنوع برگها به مناظر زیبایی می دهد. اندازه برگ انواع گوناگونی از بافتها، از روشن و شفاف تا پروتئین‌ها و تیره ایجاد می کند و می تواند روی مقیاس منظر (بزرگ و کوچک دیدن شدن) اثر بگذارد. شکل برگ می تواند به منظر جذابیت و تشخّص بدهد. رنگ برگ می تواند در طول فصل رشد، کل سال، اولین شکوفایی رویش و یا فقط در طول روزهای آخر پاییز وضعیت معماری رنگ گلها و میوه ها را با رنگها و الوان گوناگون تکمیل کند. رنگ برگ در انعکاس اشعه از نظر میزان آن تأثیرگذار است. رنگهای خاکستری و روشن برگ در انعکاس اشعه بیش از رنگ سبز تیره و قرمز برگ مؤثرند. اما اثر رنگ ممکن است روی احساس دما بیش از خود ما باشد. شاخ و برگ قرمز احساس گرما و شاخ و برگ خاکستری احساس سرما ایجاد می کنند.

برگهای ضخیم، پرزدار و مومی قدرت تحمل به خشکی و بی آبی در گیاه را افزایش می دهند. برگهای بزرگ متعدد یا انبوه سایه بیشتری ایجاد می کنند. مانند توت، ماگنولیا و کاتالپا (جوالدوز). گونه های دیگر نظیر سیلکی، درخت ابریشم و آکاسیا دارای شاخه های بازتر و برگهای کوچکتر یا برگچه هایی هستند که سایه ملایم تولید می کنند. برگهای سیلکی دیر ظاهر می شوند ولی زود فرو می ریزند.

درختهایی که برگهای ریز دارند می توانند در سطوح ناهموار، اطراف تأسیسات، برکه ها مشکل نظافت ایجاد کنند و جمع آوری آنها مشکل است. برگهای درشت ممکن است پرحجم باشند و راحت تر بریزند، اما معمولاً جمع کردن و برداشتن آنها آسان تر و راحت تر است.

گلها و میوه ها: زمینه درخشان و شکلهای گوناگون گلها و میوه ها به منظره حیات و زندگی می بخشد. گلهای بسیاری از گیاهان محیط را خوشبو می کنند. برخی باعث حساسیت می شوند. در برخی محلها می توان در تمام سال گل یا میوه داشت.

ممکن است پرندگان جذب میوه های درختان شوند. این اغلب باعث شادی است اما می تواند برخی از تأثیرات منفی خود را نیز داشته باشد.

میوه بعضی از درختان مثل ژینکو و عرعر (آیلان) هنگامی که له می شوند بدبو هستند. میوه بوته های بزرگ و درختان اگر روی سطحی که سنگفرش یا چمن شده است مشکل نگهداری ایجاد کنند. زیر این درختان باید بوته ها یا گیاهان کوتاه کاشت تا میوه را هنگامی که می افتد پنهان کنند. برای حذف مشکلات میوه برای این گونه درختان، درختان بی میوه انتخاب شده اند و تکثیر یافته اند. درختان بی میوه ممکن است شکوفه زیاد و گرده فراوان تولید کنند و بدین ترتیب باعث مشکلات تب یونجه بشوند.

تحمل شرایط زیست محیطی

سازگاری اقلیمی – رطوبت – باد – نور – خاک نامطلوب – آلودگی هوا – مقاومت در برابر آفات – دیرزیستی – آتش سوزی – گیاهان بومی

سازگاری اقلیمی: مناطق نیمه معتدل دامنه وسیعی از گیاهان و مشخصه های گیاهی را حفظ می کنند. اغلب درختان همیشه سبز پهن برگ و نخل ها به مناطق نیمه معتدل و گرمتر محدود هستند در حالیکه مناطق سردتر با سوزنی برگان و گیاهان پهن برگ برگ ریزان انباشته شده اند.

قبل از کاشت درخت بیگانه (غیر بومی)، مدارک هواشناسی محلی را باید مطالعه کنیم تا دریابیم که پایین ترین دمای ثبت شده چقدر است تا مطمئن شوید که گونه می تواند در این دمای پایین مقاومت کند. بهتر است که گیاهان مناطق نزدیک را که مشابه محل کاشت شما هستند مشاهده کنید و یا با پرورش دهندگان مطلع درباره این که کدام یک از گیاهان منطقه ممکن است به حد بردباری خود برسند صحبت کنید.

گیاهان بومی مناطق دارای زمستانهای سرد معمولاً بردبارتر از گیاهان بومی مناطق گرم از همان گونه هستند.

رطوبت: عامل اساسی دیگری است. محل منظر را باید از نظر پتانسیل منابع آب، تبخیر و تعریق و میزان آب اضافی موجود را مورد بررسی باید قرار داد.  باید منطقه از نظر دوره های آبی یعنی منطقه پرباران، کم باران و یا بی باران بودن مشخص گردد.

گیاهان چوبی را از نظر سازگاری با میزان آب به سه دسته تقسیم می کنند:

۱- مصرف کنندگان آب

۲- گونه های خشکی گریز

۳- نگه دارندگان آب

۱- مصرف کنندگان آب: از آب آزادانه استفاده می کنند اما آنها را از لحاظ مقاومت به خشکی دارای تحمل می دانند یعنی می توانند خشکی را تحمل کنند. زیرا دارای سیستم ریشه ای گسترده ای که اسید آبسیسیک را از حجم عظیمی از خاک جذب می کنند. مادامی که مقداری از ریشه های آنها در خاک مرطوب است، می توانند دوام بیاورند. مانند: گردوی سیاه، توت و چنار

۲- گونه های خشکی گریز : این گیاهان با خشک کردن یا ریختن برگهایشان و یا با خواب رفتن در طول دوره خشکسالی با بی آبی مبارزه می کنند. مانند شاه بلوط کالیفرنیایی

۳- نگه دارندگان آب: راههایی برای کاهش کمبود دارند. برگهای آنها ممکن است کوچک، خاکستری رنگ یا چرمی باشد یا طوری مرتب شده باشد که میزان آفتابی را که به آنها می خورد کاهش دهند. روزنه های آنها ممکن است طوری ساخته شده باشد که رطوبت را حفظ کند. بسیاری از گیاهان اقلیم های بیابانی و مدیترانه ای از این دسته اند.

باد: باد ممکن است پیکر برخی از درختان و بوته ها را بیش از دیگران تراشیده و به شکل خاص در آورد یا از شکل بیندازد. اگر محل کاشت در موقعیتی باشد که در معرض باد قرار دارد، باید گیاهانی را انتخاب کرد که می توانند چنین شرایطی را تحمل کنند. برای اطلاع، درختان منطقه را بررسی و با متخصصان محلی مشورت کنید. تکنیک های کاشت ممکن است بتوانند حفاظت را به حداکثر برسانند به طوری که بتوان از بتوان از گیاهان بیشتری استفاده کرد.

نور: برای گیاهان سبز اساسی است، هر چند آفتاب کامل است باعث شود که بسیاری از گیاهان سایه پسند برگهای سوخته داشته باشند یا بد رشد کنند. آفتاب کامل هم برگهای در معرض آفتاب و هم هوا را گرم می کنند. اگر تعریق زیاد صورت بگیرد که گیاه آب را سریعتر از جذب آن از دست بدهد، نوک، حاشیه و یا کل برگ ممکن است خشک گردد. برگ هایی که در شرایط کم نور رشد کرده اند ممکن است در آفتاب کامل به دلیل از دست دادن کلروفیل سفید شوند. رشد نامطلوب درختان سایه پسند نه از تابش خورشید یا دمای بالا بلکه از تعریق زیاد است. برخی گیاهان تحت وضعیتهای کم نور خوب رشد می کنند و برای کاشت در فضای بسته، در قسمت سایه درختان یا زیر درختان بزرگ مناسب هستند.

خاک نامطلوب: خاک ضعیف می تواند برای بسیاری از درختان مشکل ساز باشد. اغلب می توان برای بهبود رشد گیاه خاک را تغییر داد یا اصلاح کرد. اما این امر ممکن است در توسعه چشم اندازهای بزرگ پذیرفتنی نباشد. بنابراین بهتر است که در این وضعیت از گیاهانی نظیر درختان سریع الرشد استفاده شود که در مقابل شرایط خاک ضعیف دارای تحمل نسبتاً خوبی هستند.

خاکهای قلیایی می توانند آهن و منگنز را زودتر از دسترس گیاه خارج کنند که برخی از گیاهان کوچک و پریده رنگ شوند، برگهایی زردرنگ با حاشیه قهوه ای داشته باشند و ممکن است رشد نیز متوقف شود.

آلودگی هوا: بسیاری از گونه ها به دلیل آلودگی هوا ضعیف می شوند، رشدشان کاهش می یابد و در معرض آسیب های برگ می باشند، گونه های دیگر دارای مقاومت بیشتری هستند. آلودگی هوا ممکن است شامل مواد شیمیایی زیادی از چندین منبع باشد. فلوئور یا دی اکسید گوگرد، که به ویژه برای گیاهان سمی هستند، ممکن است از کارخانه های تولید فلز، سرامیک و مواد شیمیایی یا از پالایشگاههای نفت منشا بگیرند. میزان این ترکیبات در محلهای رو به باد باید بررسی شود. آلودگی ناشی از وسایل نقیله و دیگر صنایع در برخی از مناطق گسترده است.

کاجها نسبت به آلاینده های هوا کاملاً حساس هستند.

مقاومت در برابر آفات: مقاومت ژنتیک در برابر آفات سلاح نهایی است. چند گیاه چوبی نظیر درخت ژینکو و آبشار طلائی عملاً بدون آفت هستند. اما اغلب گیاهان، ممکن است به علت یک یا چند بیماری از بین بروند. یک آفت ممکن است در یک منطقه خطر مهمی باشد، اما در منطقه دیگر چنین نباشد.

اصلاح کننده گان گیاه، به امید یافتن مقاومت به آفت و بیماری شروع به اصلاح گیاهان می کنند.

دیرزیستی: عمر طولانی در درختان نسبت به بوته ها و پیچکها که می توان آنها را به راحتی تعویض کرد و سریع تر از درختان رشد دارند تا به مرحله کارآیی منظر برسند، مهمتر است. عموماً عمر درختان و بوته های سریع الرشد به اندازه آنهایی که رشدشان کندتر است نیست، در نتیجه، گاهی درختانی با سرعت رشدهای متفاوت در یک ترکیب کاشته می شوند. با درختان سریع الرشد یک منظر سریع ساخته می شود و می توان انها را به طور متوالی هرس کرد و سرانجام با بزرگ شدن درختان کند رشد درختان سریع الرشد را از جا در آورد.

آتش سوزی: آتش سوزی در آب و هوای داغ و خشک و بادگیر تهدیدی جدی است. برای کاهش خطرات ناشی از آتش سوزی در مورد خانه های این مناطق مردم توصیه کرده اند که در اطراف خانه با گیاهان مقاوم در برابر آتش منظر سازی شود. البته چنین گیاهی وجود ندارد که اگر حرارت به اندازه کافی باشد نسوزد.

هدف اصلی به حداقل رسانیدن انباشت مواد سوختنی خشک و تمرکز روی گیاهان کوتاه و کند رشد با محتوی آب زیاد است. از درختان کاجی که به بلندی زیاد می رسند و برگهای سوزنی خشک تولید می کنند و مقادیر زیادی صمغ  به همراه دارند در نزدیکی ساختمانها و مجاور یکدیگر هستند باید خودداری کرد.

گیاهان بومی: در تلاش برای انتخاب گیاهانی که با کم ترین مراقبت خوب رشد می کنند معمولاً گیاهان بومی پیشنهاد می شوند. اما اغلب گیاهان بومی به خوبی گیاهان غیربومی یا بیگانه کار نمی کنند. بیشتر محلهای مناظر شهری دیگر بومی نیستند – معمولاً خاک به شدت تغییر یافته، سنگفرشها و ساختمانها روی میکروکلیما اثر گذاشته، رژیم آب تغییر کرده، آلودگی افزایش یافته است و الی آخر. آن چیزی که مورد نیاز است گونه سازگار شده می باشد، برخی از گونه های بومی ممکن است خوب کار بکنند اما بسیاری از گونه های غیربومی به همین خوبی یا بهتر کار می کنند.

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

شناسنامه کتاب

عنوان و نام پدید آورنده : راهنمای ازدیاد زیتون/ تالیف آندره فابری...] و دیگران[ : مترجم دکتر مهدی علیزاده

مشخصات نشر: گلستان : دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، ۱۳۹۲.

مشخصات ظاهری: ح، ۲۶۰ صفحه: مصور.

شابک: ۰-۷۵-۸۹۲۶-۹۶۴-۹۷۸

وضعیت فهرست نویسی: فیپا

یادداشت: تالیف آندره فابری، ج، بارتولینی، ام. لمباردی، اس جی، کیلیس.

موضوع: زیتون-- تکثیر-- دستنامه ها

شناسه افزوده: فابری، آندرئا

شناسه افزوده: (Fabbri, A. Andrea)

شناسه افزوده: علیزاده، مهدی، ۱۳۵۴ -، مترجم

شناسه افزوده: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

رده بندی کنگره: ۱۳۹۲ ۲۳ر/SB۳۶۷

رده بندی دیویی: ۶۳/۶۳۴

شماره کتابشناسی ملی: ۳۴۰۲۰۸۹

قیمت: ۱۵۰۰۰ تومان


راهنمای ازدیاد زیتون, ازدیاد زیتون, کتاب زیتون, قلمه زدن زیتون, فیزیولوژی زیتون, پیوندزدن زیتون, تولید گیاهچه زیتون, ازدیاد درون شیشه ای زیتون, نهالستان زیتون, ارقام زیتون, دکتر مهدی علیزاده

این محصول آموزشی موجود نیست. لطفاً تماس نگیرید.ممنون

خرید محصول از فروشگاه اینترنتی گل و گیاه

معرفی کتاب راهنمای ازدیاد زیتون:

کتاب حاضر توسط… آشنایی بیشتر با مشخصات کتاب

کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

لیست کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

لیست کتاب های موجود در سایت با امکان خرید پستی

ارسال به سراسر ایران از طریق پست - تخفیف ویژه برای پرداخت آنلاین در این قسمت لیست کتاب های موجود در سایت را می توانید مشاهده کرده و خرید کنید. برای...
کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون

کتاب راهنمای ازدیاد زیتون شناسنامه کتاب عنوان و نام پدید آورنده : راهنمای ازدیاد زیتون/ تالیف آندره فابری...] و دیگران[ : مترجم دکتر مهدی علیزاده مشخصات...
کتاب گلکاری

کتاب گلکاری

كتاب ويژه داوطلبان كنكور كارشناسي ارشد باغباني در درس گلكاري كه شامل تمام نكات بوده و به جرات بهترين و کاملترین كتاب در اين زمينه مي باشد.اين كتاب...
کتاب سبزیکاری

کتاب سبزیکاری

برای آنهایی که به رتبه های برتر کنکور می اندیشند جزو اولین ها باشید کتاب ویژه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد باغبانی در درس سبزیکاری که شامل تمام...
کتاب میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری

کتاب میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری

كتاب ويژه داوطلبان كنكور كارشناسي ارشد باغباني در درس ميوه كاري كه شامل تمام نكات بوده و به جرات بهترين كتاب در اين زمينه مي باشد. اين كتاب توسط...
کتاب فیزیولوژی پس از برداشت گل های بریده

کتاب فیزیولوژی پس از برداشت گل های بریده

مشخصات كتاب فيزيولوژي پس از برداشت گلهای بریدهعنوان: فيزيولوژي پس از برداشت گلهاي شاخه بريدهتاليف: بهزاد ادريسيعضو هيات علمي مركز ملي تحقيقات گل...
راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی

راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی

عنوان: راهنمای کاربران کشت بافت گیاهی و ریزازدیادی مولف: دکتر مهدی علیزاده ( عضو هیئت علمی گروه باغبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان...
کتاب ازدیاد نباتات

کتاب ازدیاد نباتات

کتاب ازدیاد نباتات ویژه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری باغبانی و دانشجویان کارشناسی علوم باغبانی و ترویج و آموزش کشاورزی شامل: نکات کلیدی...
کتاب بیماری های چمن

کتاب بیماری های چمن

نام کتاب: بیماری های چمن ( علائم شناسی، چرخه بیماری، همه گیر شناسی و کنترل ) تالیف: دکتر منصوره میرابوالفتحی، مهندس عیسی ناظریان قیمت: 9000 تومان تعداد...
کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی

کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی

کتاب راهنمای آزمایشات فیزیولوژی گیاهی نویسنده: دکتر کامبیز مشایخی - مهندس صادق آتشی فهرست مطالب: عنوان صفحه فصل...
کتاب ژنتیک و اصلاح انگور

کتاب ژنتیک و اصلاح انگور

عنوان: اصلاح درختان میوه (ژنتیک و اصلاح انگور) تألیف: حامد دولتی بانه استادیار پژوهشی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی رسول...
توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك)

توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك)

نام كتاب: توليد تجاري رز شاخه بريده ( سيستم خاكي و هيدروپونيك) اولین کتاب کاربردی تولید تجاری رز شاخه بریده در سیتم های خاکی و هیدروپونیک - بانضمام...
کتاب پرورش و تولید میخک

کتاب پرورش و تولید میخک

نام کتاب:پرورش و تولید میخک تألیف:آزاده رشیدی چاپ اول:تابستان 1391 شمارگان:1100 نسخه تعداد صفحات:304 مشخصات ظاهری: [304]ص.:مصور (بخش رنگی)، جدول،...
جدیدترین کتب دکتر رسول جلیلی مرندی

جدیدترین کتب دکتر رسول جلیلی مرندی

كتاب فیزیولوژی بعد از برداشت  دكتر رسول جليلي مرندي دانشيار گروه باغباني دانشگاه اروميه برای دانلود فهرست مطالب این کتاب کلیک کنید.     جديدترين...
کتب مرتبط

کتب مرتبط

در زير سايت هاي انتشاراتي كه در زمينه تاليف و ترجمه كتب كشاورزي مشغول به فعاليت هستند درج گرديده شده است: 1. خانه كتاب: سايت ملي جستجوي كتاب در همه زمينه...

محصولات آموزشی مربوط به باغبانی - درختکاری با امکان خرید پستی

فيلم آموزشي تکنیک‌های پیوند زنی + پیوندزنی درختان گردو(2 عدد سی دی)

فيلم آموزشي تکنیک‌های پیوند زنی + پیوندزنی درختان گردو(2 عدد سی دی)

فيلم آموزشي تکنیک‌های پیوند زنی + پیوندزنی درختان گردو(2 عدد سی دی)کاملا به زبان فارسی 2 عدد سی دیقابل پخش در ویدئو سی دی، کامپیوتر و لپ تاپدارای گارانتی...
فيلم آموزش عملي هرس درختان

فيلم آموزش عملي هرس درختان

فيلم آموزش عملي هرس درختان کاملا به زبان فارسی 1 عدد سی دی قابل پخش در ويدئو سي دي، کامپیوتر و لپ تاپ دارای گارانتی تعویض در صورت وجود هر نوع خرابی...
فیلم آموزشی کاشت درختان مثمر در اراضی شیب دار و کم بازده با استفاده از سامانه های آبگیر و سوپر جاذب ها

فیلم آموزشی کاشت درختان مثمر در اراضی شیب دار و کم بازده با استفاده از سامانه های آبگیر و سوپر جاذب ها

فیلم آموزشی کاشت درختان مثمر در اراضی شیب دار و کم بازده با استفاده از سامانه های آبگیر و سوپر جاذب هاکاملا به زبان فارسی1 عدد سی دیقابل پخش در ویدئو...
نرم افزار آموزشی درختکاری به همراه فیلم آموزشی نهال کاری

نرم افزار آموزشی درختکاری به همراه فیلم آموزشی نهال کاری

نرم افزار آموزشی درختکاری به همراه فیلم آموزشی نهال کاری کاملا به زبان فارسی1 عدد دی وی دی ( اورجینال )قابل اجرا و استفاده در کامپیوتر و لپ تاپ اين...
فیلم آموزشی صنوبر کاری – زراعت چوب

فیلم آموزشی صنوبر کاری – زراعت چوب

فیلم آموزشی صنوبر کاری – زراعت چوب کاملا به زبان فارسی 1 عدد دی وی دی ( اورجینال ) قابل پخش در دی وی دی پلیر، کامپیوتر و لپ تاپ دارای گارانتی تعویض در...

محصولات آموزشی مربوط به آبیاری و استفاده بهینه از آب با امکان خرید پستی

جامع ترین آموزش آبیاری قطره ای

جامع ترین آموزش آبیاری قطره ای

جامع ترین و کاملترین آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای کاملا به زبان فارسی1 عدد دی وی دی قابل اجرا در کامپیوتر و لپ تاپدارای گارانتی تعویض در صورت...
مجموعه آموزشی دیم کاری

مجموعه آموزشی دیم کاری

مجموعه آموزشی دیم کاری 1 عدد دی وی دی قابل اجرا در کامپیوتر و لب تاپ دارای گارانتی تعویض در صورت وجود هر نوع خرابی در دی وی دی شامل: فیلم آموزشی...

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی توسط شرکت زرین گیاه، توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم، طبق نیاز و سلیقه شما. بصورت ریشه لخت، کیسه ای، گلدانی و ...

پرفروش ترین نشاء گیاهان دارویی. برای خرید یا آشنایی با هر کدام بر روی آن کلیک کنید یا

با شرکت زرین گیاه تماس بگیرید 09147297295 ( تهیه نشاء و قلمه )

آویشن باغی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
آویشن باغی
اسطوخودوس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
اسطوخودوس
بادرنجبویه, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
بادرنجبویه
به لیمو, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
به لیمو
فیسالیس, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
فیسالیس
مریم گلی دارویی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
مریم گلی دارویی
سنبل الطیب,نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
سنبل الطیب
گاوزبان ایرانی, نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران
گاوزبان ایرانی
تماس با بخش فروش شرکت زرین گیاه برای تهیه نشاء و قلمه
09147297295
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای دیدن همه محصولات شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه بر روی دکمه زیر کلیک کنید
برای عضویت در کانال تلگرام شرکت زرین گیاه کلیک کنید

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

قیمت (تومان)

1

اسطوخودوس

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

قیمتهای به روز و روزانه در خود سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه وجود دارد. لطفاً برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید

2

گل راعی

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

3

بادرنجبویه

بذر

Balm

Melissa officinalis

4

زوفا

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

5

شیشا

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

6

مریم گلی

بذر

sage

Salvia officinalis

7

آویشن باغی

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

8

سرخارگل

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

9

آرتیشو

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

10

خار مریم

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

11

سنبل الطیب

بذر

valerian

Valeriana officinalis

12

گاو زبان ایرانی

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

13

به لیمو

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

14

ریزوم نعناع فلفلی

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

 

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

برای ورود به سایت اینترنتی اختصاصی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر روی همین متن کلیک کنید.

لطفاً برای اطلاع از قیمت به روز نشاء گیاهان دارویی با شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه تماس بگیرید.